مراحل تحویل خودرو در سایت ایران خودرو

تصویر مباحث مربوط به شرکتهای خودروسازی ایرانی

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
benimreno
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: l90+
محل اقامت: زير شاسي-پلاك 22

Re: مراحل تحویل خودرو در سایت ایران خودرو

پست توسط benimreno » 14 فوریه 2011, 19:45

homa2005 نوشته شده:سلام دوستان .
من 10 / 11/89 یک 206 وی 8 سفارشی ثبت نام کردم , فرداش وضعیت ثبت نام شد نرمال , 3-4 روز بعد صبح شد آماده تخصیص و ظهر هم شد (-) . گمان میکنید کی ماشینو تحویل میگیرم ؟
با اين سرعت عجيب احتمالا شما الان سوار ماشينتون هستين :smile:
نمایه کاربر
homa2005
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید صندوقدار
محل اقامت: کرج

پست توسط homa2005 » 15 فوریه 2011, 08:12

والا من خودم در تعجب هستم چون همون روز که وضعیت تحویل (-) شد , ساعت 2 ظهر تماس گرفتند و گفتند که خودروی شما ساعت 2تحویل نمایندگی شده . ساعت 3 رفتم نمایندگی و در کمال ناباوری ماشین رو تو نمایندگی دیدم ولی بدون پلاک !!!!!!! از اون روز تا الان 5 روز است که خودرو در نمایندگی داره خاک میخوره ولی پلاکش نیومده !!!!!!!!!!!!!!! گمان کنم اینا قسم خوردن که ماشینو زود تر از 30 روز که تعهد کردن تحویل ندن . شما میگین چه کار کنم ؟ یکبار دیگه مراحل تحویلو میگم بررسی کنید شاید یه جاش داره میلنگه ...
شنبه = ثبت نام +واریزوه (اونم به روش کارت خوان !!!! )
یک شنبه = وضعیت قرارداد نرمال شد
سه شنبه = صبح وضعیت قرار داد آماده تخصیص
سه شنبه = ظهر (ساعت 12) وضعیت قرار داد (-)
سه شنبه = ظهر (ساعت 2 ) خودرو در نمایندگی بود
30 سال بعد = هنوز خودرو در نمایندگی و فاقد پلاک !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! :x
نمایه کاربر
davemustaine
شروع حركت
نوع خودرو: 206 T5

پست توسط davemustaine » 15 فوریه 2011, 10:35

homa2005 نوشته شده:والا من خودم در تعجب هستم چون همون روز که وضعیت تحویل (-) شد , ساعت 2 ظهر تماس گرفتند و گفتند که خودروی شما ساعت 2تحویل نمایندگی شده . ساعت 3 رفتم نمایندگی و در کمال ناباوری ماشین رو تو نمایندگی دیدم ولی بدون پلاک !!!!!!! از اون روز تا الان 5 روز است که خودرو در نمایندگی داره خاک میخوره ولی پلاکش نیومده !!!!!!!!!!!!!!! گمان کنم اینا قسم خوردن که ماشینو زود تر از 30 روز که تعهد کردن تحویل ندن . شما میگین چه کار کنم ؟ یکبار دیگه مراحل تحویلو میگم بررسی کنید شاید یه جاش داره میلنگه ...
شنبه = ثبت نام +واریزوه (اونم به روش کارت خوان !!!! )
یک شنبه = وضعیت قرارداد نرمال شد
سه شنبه = صبح وضعیت قرار داد آماده تخصیص
سه شنبه = ظهر (ساعت 12) وضعیت قرار داد (-)
سه شنبه = ظهر (ساعت 2 ) خودرو در نمایندگی بود
30 سال بعد = هنوز خودرو در نمایندگی و فاقد پلاک !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! :x
رفیق از من میشنوی به این سرعت کمی شک کن - شاید ماشین مورد دار باشه در زمان تحویل صافکار و کسی که وارد باشه با خودت ببر و کیلومتر ماشین از 30 تا بالاتر بود یا کثیف بود ماشین تحویل نگیر - داستان منو بخونی شاید محتاط تر بشی - من تا حالا چند تا 206 صفر خریدم این خودرو آخر تا پول واریز کردم دیدم بلافاصله وضعیت نرمال شد نگو ماشین مورد دار آماده بود تا درخواست شده سریع تخصیص دادن به من - خلاصه مراقب باش

در هر صورت مبارک باشه
نمایه کاربر
benimreno

پست توسط benimreno » 16 فوریه 2011, 19:26

دوستان در خصوص فروش با شرايط اقساطي وضعيت مانده مشتري چجوري ميشه؟ فقط مبلغ پيش دريافت اوليه درج ميشه در اون ستون يا كل قيمت تمام شده خودرو؟؟ ويا ابتدا مبلغ پيش دريافت درج ميشه و بعد از چند روز مبلغ كلي درج ميشه؟؟كلا چجورياست اين قضيه اش؟؟
نمایه کاربر
benimreno

پست توسط benimreno » 18 فوریه 2011, 13:23

دوستان نظري اطلاعي مرجعي چيزي در اين خصوص كه من پرسيدم نداشتن؟؟؟
نمایه کاربر
RogerWaters
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

پست توسط RogerWaters » 22 فوریه 2011, 00:27

benimreno نوشته شده:دوستان نظري اطلاعي مرجعي چيزي در اين خصوص كه من پرسيدم نداشتن؟؟؟
در بخش اول پیش پرداخت شما در سایت ثبت میشه بعد که چکهات ارسال شد کل مبلغ و ادامه جهت تخصیص
Louder than Words
نمایه کاربر
benimreno

پست توسط benimreno » 03 مارس 2011, 21:20

دوستان اساسا روال كار بهنگام - شدن وضعيت چطوره؟ همينكه خودرو از درب ايران خودرو خارج شد( يعني تحويل نمايندگي/باربري/نماينده تحويل) گرديد اتوماتيك وضعيت تغيير ميكنه يا ممكنه چند روز بعدش تو سايت اينو درج كنن؟ :evil:
نمایه کاربر
armantn
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: آلمان
تماس:

پست توسط armantn » 04 مارس 2011, 09:10

benimreno نوشته شده:دوستان اساسا روال كار بهنگام - شدن وضعيت چطوره؟ همينكه خودرو از درب ايران خودرو خارج شد( يعني تحويل نمايندگي/باربري/نماينده تحويل) گرديد اتوماتيك وضعيت تغيير ميكنه يا ممكنه چند روز بعدش تو سايت اينو درج كنن؟ :evil:
دوست عزیز ، به محضی که ماشین رو به نام شما فاکتور کنن و شماره شاسی و موتورش به نام شما ثبت بشه (یعنی ماشین فاکتور بشه) وضعیت به حالت (خط تیره) - در میاد .بعد از این وضعیت حدود 1 تا 2 روز زمان شماره گذاری داره و بعد از شماره گذاری برای نمایندگی ارسال میشه .
LCD B،سنسور نور و باران،آینه الکتروکرومیک،آینه تاشوبرقی،سانروف،شمع اتولایت،چراغ شور،پاور ویندوز،پدال5سیم،سوپرچیپ،کروز-لیمیترفیلترK&N،قفل کمربند،منبعSuperSprint
niaz
شروع حركت
نوع خودرو: سوزوکی 2.4

پست توسط niaz » 08 مارس 2011, 15:07

سلام دوستان عزیز
ماشین من دو روزه برای پلاک گیرکرده شماره بدنه رو که وارد می کنم مشخصات رو میاره و ارم پلاک هم میاد اما هیچ پلاکی ثبت نمی شه ینی چی ؟ چقدر مگه پلاک کردن طول می کشه ؟ لطفا اگر کسی هست فوری راهنمایی کنه
تا عید چیزی نمونده می ترسم تو این مرحله ها ماشین گیربیفته بعد از عید
نمایه کاربر
armantn
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: آلمان
تماس:

پست توسط armantn » 10 مارس 2011, 00:38

niaz نوشته شده:سلام دوستان عزیز
ماشین من دو روزه برای پلاک گیرکرده شماره بدنه رو که وارد می کنم مشخصات رو میاره و ارم پلاک هم میاد اما هیچ پلاکی ثبت نمی شه ینی چی ؟ چقدر مگه پلاک کردن طول می کشه ؟ لطفا اگر کسی هست فوری راهنمایی کنه
تا عید چیزی نمونده می ترسم تو این مرحله ها ماشین گیربیفته بعد از عید
niaz عزیز نگران نباش ... خیلی از مواقع پلاک تخصیص داده شده ولی توی سایت دیر میزنه !!!
ببین بعد از فاکتور شدن ماشین حداکثر 2 روز کاری طول میکشه که کار پلاک انجام بشه و پلاک به ماشینتون تخصیص داده بشه .
برای خود منم توی سایت پلاک رو نمیزد تا اینکه نمایندگی بهم زنگ زد که ماشین اومده بیا تحویل بگیر !!! بعد از تحویل دیدم پلاک رو تو سایت زده ! :???:

انشاالله قبل از عید ماشین به دستتون میرسه ... پیشاپیش مبارکتون باشه و امیدوارم به خوبی و خوشی استفاده کنید و چرخش براتون بچرخه :wink:
LCD B،سنسور نور و باران،آینه الکتروکرومیک،آینه تاشوبرقی،سانروف،شمع اتولایت،چراغ شور،پاور ویندوز،پدال5سیم،سوپرچیپ،کروز-لیمیترفیلترK&N،قفل کمربند،منبعSuperSprint
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ «سایر» خودروهای مونتاژ شده در ایران”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان